Tömörkény István Napközi Otthonos Óvoda

flying-a-kite.jpg

Kedves Apuka és Anyuka!

Örömmel üdvözlünk abból az alkalomból, hogy gyermeked betöltötte, vagy a közel jövőben betölti a második életévét, és hamarosan óvodánkba jelentkezik felvételre. Nevelőtestületünk az előző évek gyakorlatához hasonlóan, az idei ősszel is megkezdi a Baba-mama klub szerezését, a szülők és kisgyermekeik eredményes óvodai felkészítése céljából.

A Baba-mama klub foglalkozások várható időpontjai az év során:

1. október 29.
2. november 26.
3. január 28.
4. március 25.
5. április 29.

Továbbá szeptember 24.-én délután 2 órától szeretettel várunk Titeket, az első összejövetelünkre. Ezen a délutánon az óvodásainkkal és családtagjaikkal együtt egy Őszi kölyökdélután című rendezvényt szervezünk, ahol ismerkedni lehet az óvoda dolgozóival és jót lehet játszani az udvaron. Lesz ugráló vár is!

Október 4.-én délelőtt egy kirándulást szervezünk egy tanyára, az Állatok világnapja alkalmából. Természetesen ennek anyagi vonzata is lesz /buszköltség, étkezés/. Erről részletesebben majd az Őszi kölyökdélutánon tudunk tájékoztatást adni.

baba.jpg

A többi Baba-mama találkozót minden hónapban a mellékelt programterv szerint szervezzük.

Szeretnénk Nektek bemutatni óvodánkat, hogy mire 3 éves lesz a gyermeketek, akkorra ismerősként köszönthessünk Titeket.

Jó lenne, ha gyermekeitekkel bepillantást kapnátok az óvoda életébe egy-egy félórára. Hozzátok magatokkal gyermeketek legkedvesebb játékát, ami biztonságot nyújt neki, amit nem féltetek, ha esetleg másik kisgyermek is játszik vele. Kérjük, hogy Nektek szülőknek és gyermekeiteknek is hozzatok szobacipőt vagy papucsot, ha már nem tudunki kimenni az udvarra. Arra, figyeljetek, hogy sajnos pelenkázót nem tudunk biztosítani. A találkozások alkalmával, ha megtehetitek, hozzatok magatokkal néhány szem gyümölcsöt, rágcsálnovalót, hogy megtudjuk kínálni csemetéiteket.

Ha nem rendezvény van, hanem játszó délután, akkor minden esetben 4 órától - fél 5-ig tudunk Titeket fogadni. Ezeken a délutánokon az óvó nénik báboznak, mondókáznak, tornáznak Veletek. Kérünk Titeket, hogy szíveskedjetek jelezni minden alkalommal /telefonon vagy email-en/, hogy résztvesztek -e a találkozókon, a rendezvényeken.Telefonszámunkat, e-mail címünket megtalálhatjátok az Elérhetőségeink menüpontban.

Szeretettel várunk Titeket!

bird02.jpg